Komisyonlar
AKADEMİK TEŞVİK BAŞVURU ve İNCELEME KOMİSYONU ( Turizm İşletmeciliği Bölümü)
AKADEMİK TEŞVİK BAŞVURU ve İNCELEME KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
Doç. Dr. Nihat ÇEŞMECİ
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Halit AKIN
AKADEMİK TEŞVİK BAŞVURU ve İNCELEME KOMİSYONU (Turizm Rehberliği Bölümü)
AKADEMİK TEŞVİK BAŞVURU ve İNCELEME KOMİSYONU (Turizm Rehberliği Bölümü)
Komisyon Üyeleri
Doç. Dr. Harun ÇALHAN
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet UMUR
AKADEMİK TEŞVİK BAŞVURU ve İNCELEME KOMİSYONU ( Gastronomi ve Mut. San. Bölümü)
AKADEMİK TEŞVİK BAŞVURU ve İNCELEME KOMİSYONU ( Gastronomi ve Mut. San. Bölümü)
Komisyon Üyeleri
Doç. Dr. Erşan YILDIZ
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa ÜLKER
ALT YAYIN VE DEĞERLENDİRME KOMİSYONU
ALT YAYIN VE DEĞERLENDİRME KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
Doç. Dr. Reha KILIÇHAN
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet UMUR
Doç. Dr. Erşan YILDIZ
Doç. Dr. Harun ÇALHAN
AKADEMİK YÜKSELTME VE ATAMA ÖLÇÜTLERİ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU
AKADEMİK YÜKSELTME VE ATAMA ÖLÇÜTLERİ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
Doç. Dr. Harun ÇALHAN
Doç. Dr. Reha KILIÇHAN
ÖLÇME ve DEĞERLENDİRME KOMİSYONU
ÖLÇME ve DEĞERLENDİRME KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
Doç. Dr. Reha KILIÇHAN
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet UMUR
Doç. Dr. Harun ÇALHAN
Doç. Dr. Erşan YILDIZ
NORM KADRO KOMİSYONU
NORM KADRO KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
Doç. Dr. Reha KILIÇHAN
Prof. Dr. Ömer ŞANLIOĞLU
Doç. Dr. Nihat ÇEŞMECİ
STAJ KOMİSYONU
STAJ KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
Doç. Dr. Reha KILIÇHAN
Arş. Gör. Mustafa YILMAZ
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Halit AKIN
Doç. Dr. Harun ÇALHAN
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa ÜLKER
Arş. Gör. Dr. Pembe ÜLKER
Arş. Gör. Dr. Nazlı AYSİN ÖRNEK
Arş. Gör. Erdal Kaan TOPRAKKALE
Arş. Gör. Didem BILDIRCINGİL
MEZUNİYET KOMİSYONU
MEZUNİYET KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
Doç. Dr. Reha KILIÇHAN
Arş. Gör. Mustafa YILMAZ
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet UMUR
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa ÜLKER
Arş. Gör. Dr. Nazlı AYSİN ÖRNEK
Arş. Gör. Didem BILDIRCINGİL
MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONU
MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet UMUR
Doç. Dr. Reha KILIÇHAN
Doç. Dr. Nihat ÇEŞMECİ
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa ÜLKER
Arş. Gör. Dr. Nazlı AYSİN ÖRNEK
DİSİPLİN SORUŞTURMA KOMİSYONU
DİSİPLİN SORUŞTURMA KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
Arş. Gör. Mustafa YILMAZ
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet UMUR
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Halit AKIN
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa ÜLKER
Arş. Gör. Dr. Nazlı AYSİN ÖRNEK
BİRİM KALİTE KOMİSYONU
BİRİM KALİTE KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
Doç. Dr. Reha KILIÇHAN
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet UMUR
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Halit AKIN
Doç. Dr. Nihat ÇEŞMECİ
Doç. Dr. Erşan YILDIZ
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa ÜLKER
Arş. Gör. Mustafa YILMAZ
Arş. Gör. Dr. Pembe ÜLKER
Arş. Gör. Dr. Nazlı AYSİN ÖRNEK
Arş. Gör. Erdal Kaan TOPRAKKALE
İsmail BAŞER
Burak ILGIN (Fakülte Öğrenci Temsilcisi)
BİRİM AKREDİTASYON KOMİSYONU
BİRİM AKREDİTASYON KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
Doç. Dr. Reha KILIÇHAN
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet UMUR
Doç. Dr. Nihat ÇEŞMECİ
Doç. Dr. Harun ÇALHAN
Doç. Dr. Erşan YILDIZ
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa ÜLKER
Arş. Gör. Dr. Pembe ÜLKER
Arş. Gör. Dr. Nazlı AYSİN ÖRNEK
Arş. Gör. Erdal Kaan TOPRAKKALE
Arş. Gör. Mustafa YILMAZ
İsmail BAŞER
Burak ILGIN (Fakülte Öğrenci Temsilcisi)
BİRİM STRATEJİK PLAN HAZIRLAMA KOMİSYONU
BİRİM STRATEJİK PLAN HAZIRLAMA KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet UMUR
Doç. Dr. Reha KILIÇHAN
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Halit AKIN
Doç. Dr. Harun ÇALHAN
Doç. Dr. Nihat ÇEŞMECİ
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa ÜLKER
Arş. Gör. Dr. Pembe ÜLKER
Arş. Gör. Mustafa YILMAZ
Arş. Gör. Dr. Nazlı AYSİN ÖRNEK
Arş. Gör. Erdal Kaan TOPRAKKALE
Arş. Gör. Didem BILDIRCINGİL
İsmail BAŞER
Güngör GÜNAY
Burak ILGIN (Fakülte Öğrenci Temsilcisi)
EĞİTİM KOMİSYONU
EĞİTİM KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
Doç. Dr. Reha KILIÇHAN
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Halit AKIN
Doç. Dr. Nihat ÇEŞMECİ
Doç. Dr. Erşan YILDIZ
ERSEM KOORDİNASYON GRUBU
Komisyon Üyeleri
Arş. Gör. Mustafa YILMAZ
Doç. Dr. Harun ÇALHAN
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa ÜLKER
BURS KOMİSYONU
BURS KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
Doç. Dr. Reha KILIÇHAN
İsmail BAŞER
Öğr. Gör. Ayşegül SOYLU GÜRBEDEN
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet UMUR
Güngör GÜNAY
ERASMUS KOORDİNATÖRLERİ
FAKÜLTE KOORDİNATÖRLERİ
Komisyon Üyeleri
Arş. Gör. Dr. Pembe ÜLKER
Arş. Gör. Dr. Nazlı AYSİN ÖRNEK
FARABİ KOORDİNATÖRÜ
MEVLANA PROGRAMI KOORDİNATÖRÜ
MEVLANA PROGRAMI KOORDİNATÖRÜ
UYGULAMA OTELİ KOORDİNATÖRÜ
UYGULAMA OTELİ KOORDİNATÖRÜ
DERS KATALOG SORUMLULARI
DERS KATALOG SORUMLULARI
Komisyon Üyeleri
Arş. Gör. Mustafa YILMAZ
FAKÜLTE YABANCI DİLLER KOORDİNATÖRÜ
FAKÜLTE YABANCI DİLLER KOORDİNATÖRÜ
FAKÜLTE ÇİFT ANADAL - YANDAL KOORDİNATÖRÜ
FAKÜLTE ÇİFT ANADAL - YANDAL KOORDİNATÖRÜ
Komisyon Üyeleri
Arş. Gör. Dr. Nazlı AYSİN ÖRNEK
Arş. Gör. Mustafa YILMAZ
TURİZM İŞLETMECİLİĞİ UZAKTAN EĞİTİM BÖLÜM TEMSİLCİLERİ
TURİZM İŞLETMECİLİĞİ UZAKTAN EĞİTİM BÖLÜM TEMSİLCİLERİ
Komisyon Üyeleri
Arş. Gör. Mustafa YILMAZ
TURİZM REHBERLİĞİ UZAKTAN EĞİTİM BÖLÜM TEMSİLCİLERİ
Komisyon Üyeleri
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa ÜLKER
KARİYER GELİŞİM KOORDİNATÖRÜ
ENGELLİ ÖĞRENCİ KOORDİNATÖRÜ
ETKİNLİK DÜZENLEME KOMİSYONU
ETKİNLİK DÜZENLEME KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Halit AKIN
Doç. Dr. Nihat ÇEŞMECİ
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa ÜLKER
Arş. Gör. Dr. Pembe ÜLKER
Arş. Gör. Mustafa YILMAZ
Arş. Gör. Dr. Nazlı AYSİN ÖRNEK
Arş. Gör. Erdal Kaan TOPRAKKALE
Arş. Gör. Didem BILDIRCINGİL
BİLİMSEL, KÜLTÜREL VE SOSYAL EKİNLİKLER DEĞERLENDİRME KOMİSYONU
BİLİMSEL, KÜLTÜREL VE SOSYAL EKİNLİKLER DEĞERLENDİRME KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
Doç. Dr. Reha KILIÇHAN
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet UMUR
KANTİN İHALE KOMİSYONU
KISMİ ZAMANLI ÇALIŞAN ÖĞRENCİ SEÇME KOMİSYONU
KISMİ ZAMANLI ÇALIŞAN ÖĞRENCİ SEÇME KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
Arş. Gör. Mustafa YILMAZ
Güngör GÜNAY
Etem Şeref ÇİÇEK
TURİZM FAKÜLTESİ SATINALMA VE MUAYENE KOMİSYONU (Üniversite-İdari ve Mali İşler Muayene Komisyonu)
TURİZM FAKÜLTESİ SATINALMA VE MUAYENE KOMİSYONU (Üniversite-İdari ve Mali İşler Muayene Komisyonu)
Komisyon Üyeleri
Arş. Gör. Mustafa YILMAZ
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet UMUR
Doç. Dr. Nihat ÇEŞMECİ
Arş. Gör. Dr. Nazlı AYSİN ÖRNEK
FAKÜLTE YAKLAŞIK MALİYET VE PİYASA FİYAT ARAŞTIRMA KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
Arş. Gör. Mustafa YILMAZ
Hakkı TAŞDELEN
Gülhan KAŞIKÇI BASUT
UYGULAMA OTELİ SATINALMA VE MUAYENE KOMİSYONU
UYGULAMA OTELİ SATINALMA VE MUAYENE KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Halit AKIN
Doç. Dr. Nihat ÇEŞMECİ
Doç. Dr. Reha KILIÇHAN
Güngör GÜNAY
UYGULAMA OTELİ YAKLAŞIK MALİYET VE PİYASA FİYAT ARAŞTIRMA KOMİSYONU
UYGULAMA OTELİ YAKLAŞIK MALİYET VE PİYASA FİYAT ARAŞTIRMA KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
Arş. Gör. Mustafa YILMAZ
Hakkı TAŞDELEN
Etem Şeref ÇİÇEK
HURDA ESKİMİŞ KÖHNE (HEK) AYIRMA MUAYENE KOMİSYONU
HURDA ESKİMİŞ KÖHNE (HEK) AYIRMA MUAYENE KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
İsmail BAŞER
Hakkı TAŞDELEN
Doç. Dr. Erşan YILDIZ
Güngör GÜNAY
UYGULAMA OTELİ İNCELEME KOMİSYONU
UYGULAMA OTELİ İNCELEME KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa ÜLKER
Arş. Gör. Dr. Nazlı AYSİN ÖRNEK
Arş. Gör. Erdal Kaan TOPRAKKALE
Arş. Gör. Didem BILDIRCINGİL
HİZMET ALIMI MUAYENE KABUL KOMİSYONU
HİZMET ALIMI MUAYENE KABUL KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
Doç. Dr. Harun ÇALHAN
Hakkı TAŞDELEN
Güngör GÜNAY
Gülhan KAŞIKÇI BASUT
Etem Şeref ÇİÇEK
HİZMET ALIMI KOMİSYONU
HİZMET ALIMI KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
Güngör GÜNAY
Etem Şeref ÇİÇEK
MUHASEBE MUTEMEDİ İNCELEME KOMİSYONU
MUHASEBE MUTEMEDİ İNCELEME KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
Doç. Dr. Harun ÇALHAN
İsmail BAŞER
TURİZM İL MÜDÜRLÜĞÜ İL TANITIM GELİŞTİRME KURULU
Komisyon Üyeleri
Arş. Gör. Dr. Nazlı AYSİN ÖRNEK
BİRİM SIFIR ATIK SORUMLUSU
Komisyon Üyeleri
Hakkı TAŞDELEN
Arş. Gör. Mustafa YILMAZ
AKADEMİK ÖDÜL KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
Doç. Dr. Reha KILIÇHAN
Doç. Dr. Nihat ÇEŞMECİ
İDARİ ÖDÜL KOMİSYONU
İDARİ ÖDÜL KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
İsmail BAŞER
Güngör GÜNAY
ÖĞRENCİ ÖDÜL KOMİSYONU
ÖĞRENCİ ÖDÜL KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
İsmail BAŞER
Burak ILGIN (Fakülte Öğrenci Temsilcisi)
FAKÜLTE BÜLTENİ YAYIN KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
Arş. Gör. Dr. Pembe ÜLKER
Arş. Gör. Dr. Nazlı AYSİN ÖRNEK
Arş. Gör. Erdal Kaan TOPRAKKALE
Arş. Gör. Didem BILDIRCINGİL
Arş. Gör. Mustafa YILMAZ
Hakkı TAŞDELEN
Şilan AKBIYIK (Öğrenci)
DİLEK, ŞİKAYET VE ÖNERİ İNCELEME KOMİSYONU
Komisyon Üyeleri
İsmail BAŞER
Güngör GÜNAY