Fakültemiz Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Mustafa ÜLKER, Bodrum’da düzenlenen Gastro Bodrum etkinliğinde çerçevesinde organize edilen Gastro Bodrum Çalıştayına panelist olarak katıldı. Moderatörlüğünü Doç. Dr. Turgay BUCAK’ın yaptığı “Coğrafi İşaret ve Sürdürülebilirlik” oturumunda coğrafi işaretli ürünlerin sürdürülebilirlik kapsamında kullanılması ve uluslararası boyutta coğrafi işaretli ürünlerin gelecekteki rolü derinlemesine incelenmiştir.
![](/EditorUpload/Haberler/541773ae-b2ec-4612-b3ee-5f06a59f42fa.webp)
![](/EditorUpload/Haberler/8565fd0b-c220-40ef-95c6-bea8b62bb6a4.webp)
![](/EditorUpload/Haberler/59cd7108-472d-4f78-beac-c8eb88f5b604.webp)