Halıcıoğlu Konakları Stajyer Duyurusu
Halıcıoğlu Konakları Stajyer Duyurusu

Halıcıoğlu Konağı stayer ilanına başvuru & Bilgi için ; İsmail Halıcıoğlu +90 532 205 19 15  yada Fakültemiz Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Erşan YILDIZ'a başvurabilirsiniz. 

İş Tanımı ve Şartlar

Koramaz Vadisi’nin Ağırnas bölgesinde bulunan ve Mimar Sinan Evi’ne 50m mesafede olan restorasyonu bitmiş ve devam eden Halıcıoğlu Konakları; yaz boyunca çalışmak, katkı sağlamak isteyen genç arkadaşlarımıza ev sahipliği yapmak istemektedir. Başlangıçta kafeterya daha sonra butik otele dönüşme projesi kapsamında en büyük destekçimiz Kayseri Valisi Sayın Gökmen Çiçek’tir. Dolaysıyla, işletmemiz özellikle Kayseri Valiliği misafirlerinin ağırlanmasını hedeflenmektedir. 

İş Tanımı:

Halıcıoğlu Konağı’nda gelen resmi veya sivil müşterilerle ilgilenmek, çay-kahve-içecek ve diğer ikramları yapmak. Gün sonunda mekanı bir sonraki güne hazır olacak şekilde temiz ve düzenli olarak, bulaşıkları yıkanmış bırakmak.

Çalışma Süresi: Haftada 5 gün, toplam 3 ay

Başlama: 1 Haziran 2024

Çalışma Saatleri: 09:00-18:00

Talep Edilen Stajyer Sayısı: 4

Ücret: 2000TL/Hafta

Yemek: Öğle yemeği verilecektir. Kahve, çay, içecek gün boyu sınırsızdır.

Yol Parası: 2 tramvay+2 otobüs bileti/gün karşılanacaktır

Sigorta: Yapılacaktır

Staj Adresi: Halıcıoğlu Konakları (DECENT) Ağırnas Melikgazi-Kayseri

Şirket Adresi: DECENT Turizm Nakliye İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. Sahabiye Mah Yıldırım Cad Birlik Apt. 33-2 Kocasinan-Kayseri V.D. Gevher Nesibe: 2710778809

28 Mayıs 2024 Salı
Toplam 0 görüntüleme