ERÜ TURİZM FAKÜLTESİ I. İSTİHDAM VE KARİYER GÜNLERİ

Erciyes Üniversitesi Turizm Fakültesi “İstihdam ve Kariyer Günleri”nin birincisi bu yıl 6-7 Mart 2014 tarihlerinde Fakültemizde gerçekleştirilecektir.

Ülkemizin hızla büyüyen sektörlerinin başında gelen turizm sektörünün en önemli sorunlarından biri nitelikli ve eğitimli personel eksikliğidir. Kaliteli hizmet sunumu ve müşteri memnuniyeti sağlamanın ön koşulu olan nitelikli personel ihtiyacınıza cevap vermek için Kayseri’deki, Bölgemizdeki ve Ülkemizdeki ulusal ve uluslar arası zincir işletmeler dâhil birçok turizm işletmesi “I. İstihdam ve Kariyer Günleri” etkinliğine katılacaklardır.

Genel müdür, departman müdürü ve insan kaynakları müdürü düzeyinde temsil edilecek olan bu etkinlikte turizm işletmeleri kendilerini tanıtma, ERÜ Turizm Fakültesi’ni tanıma, Fakültenin yaklaşık 500 öğrencisi ile tanışma, görüşmeler yapma ve böylece hem nitelikli personel temini hem de stajyer öğrenci istihdamına yönelik fırsatlar elde etme fırsatı yakalayacaklardır. Bu bağlamda, bu etkinliğin “üniversite-sanayi” işbirliği çerçevesinde turizm sektörü ile karşılıklı diyalog oluşturma imkânının da oluşturulmasına katkılar sağlayacağı ön görülmektedir.

1. Ankara Sheraton
2. Swissotel Ankara
3. Kayseri Hilton
4. Accor Grubu (Novotel / İbis Otel)
5. Kayseri Ommer Otel
5. Radisson Blu Hotel Kayseri
7. Dedeman Grubu (Kapadokya, Konya ve Rize)
8. Rixos Grubu
9. Cappadocia Cave Resorts (CCR Otel)
10. Perissia Otel
11. United Towers Yurtdışı Eğitim Hizmetleri
12. YERO Yurtdışı Eğitim Hizmetleri
13. Martı Turizm
14. Mirada Del Lago
15. Büyük Avanos Oteli
Adres : Erciyes Üniversitesi Turizm Fakültesi
38039 KAYSERİ
Telefon: 0 352 207 66 00 (Ana Santral)
Sekreterlik İçin: 36500
Faks     : 0 352 437 84 11
Web : http://turizm.erciyes.edu.tr
E-Posta : turizm@erciyes.edu.tr